top of page
vivid-blurred-colorful-wallpaper-background.jpg
social attend plus.png

Birden Fazla Etkinlik Olanağı ile Zaman Kazanın!

Tek bir uygulama üzerinden aynı anda birden fazla etkinlik oluşturabilir, her etkinliğin yönetimini farklı modül, içerik ve kullanıcılarla kolaylıkla gerçekleştirebilir, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayabilirsiniz!

Free Hand Holding Silhouette iPhone 14 Pro Mockup PSD copy.png

1

Tek Bir Uygulama ile Birden Fazla Etkinliğe Hızlı Erişim Sunun

Tek bir uygulama altında birden fazla etkinlik deneyimiyle, tüm etkinlikleri tek bir çatı altında toplayabilir, aynı anda yürütebilir ve eklenen yeni etkinlik yapıları için Apple ve Google onay süreci gerektirmeden farklı katılımcılara farklı uygulama yapıları sunabilirsiniz!

2

Temayı Özelleştirin

Aynı uygulama içinde farklı etkinlikler için hazırlanan uygulama yapılarını özelleştirebilir, tasarımlarını ve açılış kapsamlarını farklılaştırabilir, farklı menü yapılarına sahip olacak şekilde katılımcılarınızı ve içeriklerinizi yönetebilirsiniz!

3

İlginç Sosyal Akış ve Haberlerle Katılımcıların İlgisini Çekin

Katılımcılarınız arasındaki sosyal akış ve iletişimi artıracak haber ve paylaşımlarla etkinlikleriniz, çok daha verimli ve ilgi çekici olsun.

4

Sürdürülebilir ve Raporlanabilir Etkinlikler Yaratın

Kurum içi ya da müşterilerinize yönelik tüm etkinliklerinizi tek bir uygulama çatısı altında yönetebilmeniz ve katılımcılarınıza sadece ilgili oldukları etkinlikleri atayabilme ve yönetebilme özelliği ile tüm etkinliklerinizin sürdürebilir ve raporlanabilir olmasına imkan sağlarsınız!

5

Güvenilir Veri Akışıyla Etkinliklerinizin Güvenliğini Sağlayın

Etkinliklerinizin her biri, güvenli veri akışıyla korunur. Etkinlik sonunda tüm verileriniz ayrı ayrı depolanır ve güvenle saklanır.

6

Analiz ve Raporlama İmkanı Yaratın

Ayrıntılı uygulama içi analizlerle etkinliğinizin performansını ölçebilir, izleyebilir ve aldığınız analiz, rapor sonuçlarına uygun olarak diğer etkinliklerinizi planlayabilirsiniz!

bottom of page