top of page

Etkinlik Mobil Uygulaması Nedir?

Bir etkinlik uygulaması (veya konferans uygulaması), başarılı bir etkinliğe ve nihai iş hedefine ulaşmanıza yardımcı olan farklı araçlar sağlayan bir uygulamadır.Etkinlik uygulamalarının çoğu, etkinlik gündemi, katılımcının profili ve mesajlaşma gibi özellikler sunarak etkinlik sürecini verimli bir şekilde düzene sokar ve katılımcıların etkinlik öncesinde, sırasında ve hatta sonrasında deneyimlerini geliştirir.


Etkinlik katılımcılarınızın etkinliğinizde kendilerini iyi hissetmelerini sağlayın

Etkinlik organizatörlerinin, katılımcılarına mükemmel bir etkinlik deneyimi bırakması önemlidir. İhtiyacınız olan tek şey, etkileşimde bulunmanıza ve ayrıca katılımcılarınız hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olabilecek mükemmel bir etkinlik uygulamasıdır.


Etkinlik hedefinizi belirleyin ve ona bağlı kalın

Sonuç olarak, etkili bir etkinlik ajandası, etkinlik düzenleyicisine veya etkinliğe ev sahipliği yapan şirkete etkinlik hedeflerine ulaşmada yardımcı olan bir ajandadır. Bu nedenle, etkinlik hedefinizi erken belirlemek, etkinlik gündeminizin tasarımına önemli ölçüde yardımcı olabilir.
Alternatif olun ve her şeyi ilginç tutun

Gündeminizde çok fazla etkinlik olmaması en iyisi olsa da, farklı türde etkinlik dinamikleri tasarlamak ve işleri çeşitlendirmek yine de önemlidir.

Genel olarak, her şeyi ilginç kılmak ve katılımcılarınızın sıkılmasını veya dikkatlerinin dağılmasını önlemek için her 30 ila 50 dakikada bir değişiklik yapmalısınız.

Oturum biçimlerini çeşitlendirirken programınızı iyi yapılandırılmış ve basit tutun.


Yeterli mola ve sosyal aktiviteye yer verin

Yine de işleri basit ama çeşitlendirilmiş tutma misyonuyla, yeterli molalar ve oyunlar, rehberli turlar vb. gibi sosyal aktiviteler planladığınızdan emin olun.

Katılımcılarınızın enerji seviyelerine ve olası dikkat dağıtıcı unsurlara dikkat edin. Onlara yeniden şarj olma şansı vermek için bu molalardan yararlanın. Genel bir kural olarak, katılımcılarınızı tazelemek için her 90 dakikada bir resmi ara oturumları eklemelisiniz.

Ayrıca, diğerleriyle bağlantı kurma şansı vermek için oturumlar arasında yeterli ağ oluşturma fırsatı sağlayın.

Comments


bottom of page