top of page

Etkinliğinizi
Zenginleştirecek Özellikler

İlk iletişimin başladığı andan bitiş zamanına kadar etkinlik ile ilgili tüm süreci yönetebileceğiniz etkinliğe özgü bir dizi özellik…

Haber Kaynağı

Untitled-1.png
Free iPhone 14 Pro Mockup copy.png
aktivite.png
destek.png
kişisel.png
haber kaynağı.png

Kişisel İçerik

Canlı Destek

Aktivite Seçimi

kişisel.png

Kişisel İçerik

Kişiselleştirilmiş içerik detayları (uçuş veya transfer detayları, otel konaklama, oda bilgileri vb.) ile organizasyon planlama konusunda hızlı ve kesintisiz iletişimin sağlanması.

aktivite.png

Aktivite Seçimi

Etkinlik süresince listelenen aktiviteleri seçen, kayıt yaptıran kişilere dair hızlı bilgi edinme.

video.png

Açılış Videosu

Mobil uygulama ilk açılış ekranında kişilerin etkinliğe dair hazırlanan açılış videosu ile karşılaşması ile etkileşim yaratma.

konuşmacılar.png

Konuşmacılar

Program dahilinde konuşmacı olan kişilerin fotoğraf, katılacağı oturum detayı, iletişim bilgileri ve özgeçmişleri hakkında bilgi verilmesi.

simultane.png

Simultane Çeviri

Simultane çeviri firmasından sağlanan yayın ile mobil uygulama üzerinden katılımcıların kulaklıklarını takarak konferansı uygun dilde dinleme özelliği.

kişiler.png

Kişiler

Etkinliğiniz dahilinde uygulamaya giriş yapan kişi bilgilerine ulaşabilme özelliği.

foto galeri.png

Foto Galeri

Foto Galeri seçeneğiyle etkinliğiniz kapsamında fotoğrafçı tarafından çekilen fotoğraflara katılımcılar tarafından erişebilme ve telefonlarına kaydedebilme özelliği.

kroki.png

Kroki Planı

Katılımcıların, uygulama üzerinden etkinlik mekanının kroki planına ulaşabilmesi.

yarışma.png

Bilgi Yarışması

Etkinlik kapsamında gerek şirket hakkında gerekse genel kültür sorularından oluşan bilgi yarışması yapabilme özelliği. Yarışma kapsamında oluşturulan soruların tamamının bir anda ya da belirli zaman dilimlerinde sorularak, soruların tamamını doğru ve en hızlı şekilde cevap veren kişi/kişilerin kazanabilme özelliği.

operasyonel destek.png

Online & Teknik Operasyonel Destek

Social Attend tarafından sağlanan online operasyonel destek ya da etkinlik mekanında sağlanan teknik personel desteği ile anlık taleplerinizin ve işlemlerinizin hızlıca yürütülmesi.

destek.png

Canlı Destek 

Katılımcıların organizasyon yetkililerine anında ulaşabilme, görüş, öneri ve sorularına anında yanıt alabilme özelliği.

bildirim.png

Anlık Bildirim-Duyurular

Katılımcılara içerik ya da link şeklinde anlık bildirimler gönderebilme. Bildirimler, herkese, oluşturulan ilgili gruplara ya da sadece ilgili kişilere gönderilebilir.

qr kod.png

QR Kodum- Hızlı Geçiş

Uygulama üzerinden kişilere özel qr-kod atanabilme ve kişilerin qr-kodlarını alandaki ilgili personele sağlanacak qrkod doğrulama uygulaması üzerinden okutabilme özelliği. Bu sayede  etkinlik alanına, restoranlara, workshop alanlarına giriş yapan kullanıcıların hızlı ve anında raporlanabilmesi.

sponosrlar.png

Sponsorlar

Etkinliğinize sponsor olmuş firmaların altın sponsor, gümüş sponsor gibi hangi kategoride sponsor olduklarına dair bilgilere, firma iletişim ve web sitesi bilgilerine yer verilmesi.

randevu.png

Randevu

Katılımcıların belirlenen kişilerden takvimlerine uygun şekilde karşılıklı onay aşaması doğrultusunda randevu alabilme ve randevu zamanından önce kendilerine hatırlatma gönderme özelliği.

mesaj.png

Mesajlaşma

Uygulama üzerinden anlık mesajlaşma ile katılımcılarınızın birbirleriyle iletişim kurma özelliği.

icon.png

Senin Fotoğrafların

Katılımcıların profil fotoğraflarına ekledikleri fotoğraflar ile galeriye eklenen fotoğrafların yüz tanıma teknolojileri ile eşleşmesi ve “Senin Fotoğrafların” modülü altında sadece kendilerine ait fotoğraflara erişebilme özgürlüğü.

hava durumu.png

Hava Durumu

Uygulama üzerinden katılımcıların, etkinliğin gerçekleşeceği konumdaki hava durumu bilgilerine erişim sağlaması.

analiz .png

Analiz ve Raporlama

Etkinlik öncesi ve sonrası raporlama olanağıyla etkinliğiniz kapsamında güvenli veri akışı elde etme, verimini ölçme ve veri analizlerine ulaşma özelliği.

dil.png

Çoklu Dil Desteği

Çoklu dil desteği modülü ile katılımcılarınıza, etkinlik sürecini kendi dillerinde takip etme olanağı sağlama.

haber kaynağı.png

Haber Kaynağı

Etkinlik ile ilişkili tüm haber ve yeniliklere dair ister tüm kişilerin, isterse sadece admin kullanıcılarının fotoğraf, text, video paylaşabilme özelliği ile etkileşim yaratma.

profil.png

Profilim

Mobil uygulama içeriklerine erişim sağlamak, paylaşım yapabilmek, yorum iletebilmek, ankete katılmak gibi tüm özellikleri kullanabilmek için kişilerinizin profil oluşturması.

program.png

Program

Etkinlik ile ilgili tarih, saat, salon bilgisi, mekan gibi program detaylarına yer verilmesi.

oylama.png

Keypad- Oylama

Etkinliğiniz kapsamında gerçekleşen oturumlarda, katılımcılarınız ile birlikte dilediğiniz zaman oylama yapabilme özelliği. Oylama sonuçlarının oylama bittikten sonra ekrana yansıtılabilmesi.

soru.png

Soru Sor

Program dahilinde katılımcıların konuşmacılara soru sorma olanağı. Soruların ekrana ister kişi bilgileri gözükmeden isterse kişi isimleri belirtilerek yansıtılabilme özelliği.

doküman.png

Dokümanlar

Uygulama üzerinden, dilediğiniz dokümanları Word, pdf şeklinde katılımcılarınız ile paylaşabilme özelliği.

video galeri.png

Video Galeri

Etkinlik kapsamında hazırlanan ve katılımcılara sunulan videolara erişim özelliği.

anket.png

Anket

Uygulama üzerinden yorumlu, şıklı, puantaj seçenekleri ile oluşturulan anketlere katılımcıların hızlıca erişim sağlayarak, etkinlik öncesi ya da sonrası gerekli geri bildirimlerin hızlıca alınabilmesi

grup.png

Herkese Açık ve Kapalı Grup

Mobil uygulamanın özelleştirme özelliği sayesinde etkinliğinizin, dilerseniz tüm katılımcıların kullanımına açık hale gelmesi ya da sadece belirlediğiniz kişiler arasında kapalı grup kullanılabilme özelliği.

çevrimdışı mod.png

Çevrim Dışı Mod

Katılımcılarınız kapsama alanının dışında olsa bile program, konuşmacılar gibi içeriklere erişim sağlama özelliği.

bottom of page